אביבה רוזנשיין

אביבה רוזנשיין היא מנהלת הקמפוס הבינלאומי של CAMERA. אביבה היא ילידת בוסטון. היא קיבלה B.A. בעיתונאות מאוניברסיטת מסצ'וסטס. היא עברה לישראל בשנת 2013. אביבה אחראית על חטיבת הקמפוסים של CAMERA. היא מפתחת ומטמיעה תוכניות ותכנים ייחודיים לאוניברסיטאות המגיעות מוושינגטון די.סי ועד לונדון וירושלים. היא מתמקדת בהרחבת הפעילות הבינלאומית ומתן והדרכה לסטודנטים. היא פורסמה ב-Jewish Chronicle, ב-Jerusalem Post, ב-Washington Free Beacon, והופיעה ב"ישראל היום" וב-ILTV. ניתן לפנות אליה בכתובת aviva@camera.org.

תום יוחאי הוא יועץ קמפוסים בקאמרה בקמפוס בישראל. תום קיבל B.A בפוליטיקה וגיאוגרפיה מאוניברסיטת בן גוריון, במהלך לימודיו האקדמיים תום התמחה באגף האסטרטגיה של נציבות שירות המדינה, ובעוד ארגוני חברה אזרחית שעובדים למען החברה הישראלית כמו לובי 99, עמך ועוד..

תום תמיד הביע עניין ללמוד ולשתף על תרבויות אחרות. ניתן להשיג את תום בכתובת tom@camera.org

 

 

הלי שפיגל היא מנהלת התכניות בקמפוס והיחסים האסטרטגיים עבור CAMERA. ילידת דרום פלורידה, האלי קיבלה B.A. בלימודי קולנוע ותקשורת המונים באוניברסיטת מרכז פלורידה, שם כיהנה כנשיאת הקבוצה "אבירים למען ישראל" הנתמכת על ידי CAMERA. הלי מנהלת את צוות CAMERA on Campus בארה"ב, ופועלת כדי לייעץ ולחנך סטודנטים. היא אוהבת ללמד טכניקות מעשיות כדי לעזור לקבוצות למען ישראל בקמפוס להצליח. ניתן ליצור איתה אימייל בכתובת hali@camera.org.

 

דאגלס סנדובל הוא עורך מנהל עבור CAMERA בקמפוס. הוא סופר, נואם ציבורי ומנהיג בקהילה האוונגליסטית ההיספאנית. בוגר סמינר פולר בפסדינה, קליפורניה, התשוקה והלהט של דאגלס לציונות מושפעות עמוקות מהחינוך המגוון שלו בעיר הפנימית, מהשורשים המרכז אמריקאים ומהרצון להעצים סטודנטים בקמפוסים ומחוצה להם לגלות מחדש את השורשים היהודים-נוצריים המשותפים שלהם. ניתן להשיג את דאגלס בכתובת douglas@camera.org.

 

סשה צ'רניאק היא יועצת קמפוס עבור CAMERA בקמפוס. במקור מרוסיה, היא גדלה בפורטלנד, מיין מגיל 9. היא קיבלה את התואר הראשון שלה באמנויות בלימודים ליברליים מאוניברסיטת ביי פאת' בלונגמדו, MA, שם למדה היסטוריה עם התמקדות ספציפית בישראל וביחסים בינלאומיים. במהלך שנת הלימודים הראשונה שלה במכללה, היא פתחה בלוג שהתמקד בתמיכה בישראל ובמלחמה במידע מוטעה. היא עבדה בחינוך אזרחי ואוהבת לעבוד עם צעירים ולהעצים אותם להפוך לחושבים חזקים ותומכים חזקים. ניתן להשיג אותה בכתובת sasha@camera.org.

 

דיוויד לבייב הוא יועץ קמפוס עבור CAMERA On Campus. במקור מניו יורק, דיוויד חי ב-7 מדינות וב-4 אזורי מטרופולין מרכזיים בארה"ב – מה שנותן לו את ההזדמנות לעסוק בקהילות, אישים ונקודות מבט מגוונות רבות. הוא קיבל B.A. במדעי המדינה מאוניברסיטת מערב וירג'יניה. לאחר שסיים את לימודיו, הוא המשיך להתמקד במעורבות התלמידים על ידי מעבר לוושינגטון די.סי., שימש כמדריך אזרחי לתלמידי תיכון וחטיבות ביניים בקרן Close Up. מאוחר יותר הוא העסיק סטודנטים במרחב הפרו-ישראלי באמצעות עבודתו ב-Combined Jewish Philanthropies בבוסטון. דיוויד משתמש בחוויות העבר שלו במעורבות כדי להמשיך להעצים מנהיגים עתידיים ב-CAMERA On Campus. החוויות של משפחתו כמהגרים יהודים ממזרח קווקז, ברית המועצות לשעבר, מעוררות את המחויבות היומיומית שלו לתמיכה במנהיגים חדשים. ניתן להשיג את דוד בכתובת david@camera.org.

 

 

 

אדם גורדון הוא יועץ קמפוס עבור CAMERA בקמפוס. במקור מאזור בוסטון רבתי, אדם סיים לאחרונה את לימודיו ב-UMass Amherst עם תואר ראשון במדעי המדינה.

עם חינוך ציוני, אדם גילה עניין נוקב במזרח התיכון מגיל צעיר ובילה זמן חי ועבודה בישראל. בגיל 14 התוודע אדם לסיקור הלא הוגן והלא מאוזן שישראל זוכה לה בתקשורת. בזמן שלמד ב-UMass, אדם התבטא נגד הטיה ומידע שגוי, והוביל מאמצים לחנך את עמיתיו היכן ניתן למצוא דיווח כנה ומבוסס עובדות על ישראל והמזרח התיכון.

מניסיונו שלו בהתמודדות עם אנטי-ציונות בקמפוס, אדם מקווה לתת את הכלים והמשאבים הדרושים לדור הבא של סטודנטים להוביל את המאבק הזה. ניתן להגיע אליו בכתובת adam@camera.org.

סאם פרייס הוא מנהל המדיה החברתית של CAMERA בקמפוס. הוא סיים את לימודיו באוניברסיטת קורנל עם תואר ראשון באמנויות יפות ותואר שני באדריכלות בשנת 2021. לסאם יש יותר משש שנות ניסיון בחקר תחומים כולל עיצוב גרפי, אדריכלות, עיצוב מוצר ואנימציה במסגרות אקדמיות, מקצועיות ופרילנסרים. הוא שואף להשתמש ברקע העיצובי שלו כדי להמשיך ולפתח את אסטרטגיית ההסברה הציבורית של CAMERA, להרכיב תוכן ויזואלי מרתק כדי לנטרל את הייצוגים הלא מדויקים של ישראל ששוטפים את הפלטפורמות דיגיטליות. בזמנו הפנוי, סאם מנהל פרקטיקה יצירתית עצמאית, המציע ייעוץ עיצובי עצמאי ועמלות יצירות אמנות. ניתן ליצור קשר עם סאם בכתובת sam@camera.org.

 

וולטר הולצברג הוא יועץ קמפוס עבור CAMERA בקמפוס. וולטר גדל באזור המטרו של ניו יורק וקיבל תואר ראשון במדיניות ציבורית ממכללת CUNY Baruch. בזמן הלימודים, וולטר התמחה במשרדים של כמה פקידים בעיר ניו יורק ובמדינה. החוויות המתגמלות הללו בפוליטיקה העניקו השראה לוולטר לסייע במאבק בדה-לגיטימציה של ישראל ולפעול למען העם היהודי. ניתן להשיג את וולטר בכתובת walt@camera.org.

 

 

arrow-rightArtboard 2arrow-rightArtboard 2arrowArtboard 1arrowArtboard 1awardArtboard 3bookletArtboard 2brushArtboard 2buildingArtboard 2business-personArtboard 2calendarArtboard 2caret-downcheckArtboard 10checkArtboard 10clockArtboard 2closeArtboard 2crownArtboard 2documentArtboard 2down-arrowArtboard 2facebookArtboard 1gearArtboard 2heartArtboard 2homeArtboard 2instagramArtboard 1keyArtboard 2locationArtboard 2paperclipArtboard 1pencilArtboard 2personArtboard 1pictureArtboard 2pie-chartArtboard 2planeArtboard 2presentationArtboard 2searchArtboard 2speech-bubbleArtboard 1starArtboard 2street-signArtboard 2toolsArtboard 2trophyArtboard 1twitterArtboard 1youtubeArtboard 1