הצהרת משימה

יותר ויותר קמפוסים ברחבי העולם הופכים לזירת תקיפות תעמולתיות נגד מדינת ישראל. ספרות מעוותת, דוברים קיצוניים ותמונות כוזבות יוצרות תפיסות מוטעות המזיקות לתדמיתה של ישראל. סביבה עוינת זו עלולה להפחיד סטודנטים המחפשים מידע הוגן ואובייקטיבי על המזרח התיכון. ארגון CAMERA מספק סיוע לסטודנטים באמצעות תוכניות כגון CAMERA- Supported Group ו- CAMERA Fellowship. התוכניות כוללות הדרכה באיתור וחיבור עם דוברים או סרטים, תכנון ויצירת אירועים, מימון לקבוצות סטודנטים והתייחסות לעיוותים במזרח התיכון באמצעות פרסומים בקמפוס, עלונים, עצרות והוראה בכיתות. לסטודנטים ניתנת תמיכה בהגנה על ישראל באומץ ובפומבי מפני עוינות ועיוותים בקמפוס.

ערכי הליבה של CAMERA:

  1. אמונה בלתי מעורערת במטרת הציונות ובישראל.

CAMERA יודע שציונים חזקים לא חייבים להיות יהודים – שכל אחד, בכל מקום יכול לעזור לחזק את הגרעין הציוני. אנו מבינים, ומתקשרים לתלמידים שלנו, שידע העובדות והאמת יכול להעצים כל אחד, ללא הבדל גזע, מיקום או מוצא אתני, ונהלים לטובת ישראל, אפילו בים של התנגדות או אדישות.

2. ההכרח המוחלט לומר אמת לגבי ישראל ולהתמודד עם שקרים בכל צעד ושעל

CAMERA יודעת שהכשרת סטודנטים לכתיבת מאמרים אפקטיביים, מכתבים לעורך ומאמרים היא הכרחית בהבעת מסר מדויק ופרו-ישראלי. הכתיבה של הסטודנטים שלנו קידמה לבד סיקור מדויק וציוני של המצב בישראל ובסביבתה בקמפוסים רבים. התלמידים שלנו מתעמתים עם אי דיוק בכיתה, בעיתון ובקמפוס.

הפילוסופיה שלנו על דיבור גלוי למען ישראל מאפשרת לסטודנטים ליצור קשר עם פעילים בכל רחבי הארץ, והם ממליצים על התוכניות שלנו לאחרים.

  1. יש לומר את האמת בפומבי, בידע ובביטחון

CAMERA נחושה לומר את האמת על כל ההיבטים של המצב בישראל ובמזרח התיכון, בין אם הם נעימים לקהל לשמוע ובין אם לאו. CAMERA מלמדת את הסטודנטים שלנו שאפילו נושאים לא ידועים צריכים להיות מכוסים ומובנים על ידי הציבור, במיוחד על ידי הדורות החדשים ביותר של מנהיגי העתיד – הסטודנטים באוניברסיטה. התלמידים שלנו מוכנים לקום ולחנך אחרים בנושאים קשים, כי הם חמושים בעובדות ולכן לא ניתן להפחיד אותם לידי שתיקה.

arrow-rightArtboard 2arrow-rightArtboard 2arrowArtboard 1arrowArtboard 1awardArtboard 3bookletArtboard 2brushArtboard 2buildingArtboard 2business-personArtboard 2calendarArtboard 2caret-downcheckArtboard 10checkArtboard 10clockArtboard 2closeArtboard 2crownArtboard 2documentArtboard 2down-arrowArtboard 2facebookArtboard 1gearArtboard 2heartArtboard 2homeArtboard 2instagramArtboard 1keyArtboard 2locationArtboard 2paperclipArtboard 1pencilArtboard 2personArtboard 1pictureArtboard 2pie-chartArtboard 2planeArtboard 2presentationArtboard 2searchArtboard 2speech-bubbleArtboard 1starArtboard 2street-signArtboard 2toolsArtboard 2trophyArtboard 1twitterArtboard 1youtubeArtboard 1